FANDOM


 • KirTale Autor

  Hej mam pomysł na nowe AU. KIRTALE Zaczyna się tak 5 lat po pojawieniu się frisk,potwory żyły w zgodzie z ludźmi. Wszystko było idealne, aż do 13.7.jakiegos tam roku. Doszło do Zaginięcia Dziecka. Ludzie posądzili potwory i znowu je wygnali. Parę miesięcy potem na górze Ebot pojawiły się 3 osoby, 2 dziewczynki i jakis chłopiec. Jedna dziewczyna miała czarne a 2 białe włosy. Wspinaly się na górę. I... Dziewczynka z białymi włosami zepchnela czarnowlosą do dziury.

  Parę godzin potem dziewczyna obudziła się na łóżu Kwiatów. I zobaczyła Flowy'ego. Dziewczyna się przedstawiła, Nazywała się Kira. Zaprzyjaznili się Byli przyjaciółmi w ukryciu przed potworami. Lecz pewnego dnia Czarnowlosa chciała poznać potwory. Flowey zaprowadził ją do Snowdin. I p…

  Read more >
 • Pøpuko

  Activity

  January 19, 2018 by Pøpuko

  Are the admins active or just too busy for this wiki? Im planning to adopt, yet am afraid the admins may come back.

  EDIT: Since no one commented and this blog is a few weeks old, i am planning to adopt as of right now, February 5th, 2018.

  EDIT: I’ve officially gained Bureaucrat status!

  Read more >
 • Alficiro

  For the kek

  June 19, 2017 by Alficiro

  Don't mind me, just making this for the points.

  Read more >
 • Wiki Temmie

  My AU...

  June 18, 2017 by Wiki Temmie

  I wanna add my AU, it has enough info, but im scared it may not be acceptable since its not a role swap au or anything like that what should I do.

  Read more >
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.